Klasik Gitar Eğitmeni

Lisans eğitimi öncesinde Kirkor Trutyan, Berna Güç ve Utku Özkanoğlu gibi Klasik Gitaristlerle çalışmıştır. 2009 yılında Kocaeli Güzel Sanatlar Fakültesi klasik gitar ana sanat dalı bölümünde eğitimine başladıktan sonra aynı yıl Bostancı Halk Eğitim Merkezi’nde klasik gitar eğitmenliği yapmaya başladı. Lisans eğitimi süresince İlter Cebeci, Kubilay Can, Onur Önem ve son olarak da Behzat Cem Günenç ile Klasik Gitar çalışmıştır. 2011-2015 yılları arasında Ataşehir Belediyesi sanat eğitimi kurslarında yine klasik gitar eğitmeni olarak ders vermeye devam etti. Bu arada Beşik Akademi ve Portakal Müzik başta olmak üzere bazı özel müzik eğitim merkezlerinde ve okullarda özel gitar dersleri vermeye devam etmektedir. 

Halk Oyunları Eğitmeni

Halk oyunlarına Beşik Akademide başlamıştır. 2010 yılında İTÜ TMDK Türk Halk Oyunlarını kazanmıştır. Lisans eğitimi boyunca birçok yurtiçi ve yurtdışı festivallerine ( Hırvatista, Fransa, İspanya, Macaristan, Slovakya, Hollanda, Belçika) katılmasının dışında çeşitli dans grupları ve derneklerin projelerinde yer almıştır. Ataşehir Belediyesi, Beşik Akademi, Pir Sultan Abdal Kültür Derneği ve Sinop Dernekleri Ataşehir şubesinde eğitmenlik yapmıştır. 

Perküsyon ( Vurmalı Çalgılar ) Öğretmeni

Perküsyon ile lise yıllarında tanışan A. Ozan Aslan 2002 yılında Beşik Folklor Gençlik ve Spor Kulübü’nde “askı davul” dersleri almıştır. 2005 - 2007 yılları arasında Kültür Üniversitesi Akademi Armoni Müzik okulunda başta Asım Ekren olmak üzere , Volkan Öktem , Erhan Seçkin gibi profesyonel hocalardan “vurmalı sazlar” branşında eğitim almıştır. Aynı yıllarda Gökhan Birben , İlknur Yakupoğlu, Bayar Şahin, Ferhat Göçer , Mustafa Özarslan ,Sabahat Akkiraz … gibi birçok ünlü sanatçı ile konserler ve sahne performanslarında yer almıştır. 2006 yılından itibaren, Pendik Atatürk İÖO , Ataşehir Hasan Leyli İÖO , Ataşehir Cemile Besler İÖO, TEB. Ataşehir Anaokulu , Ataşehir Duriye Nuriye Endürüst , okullarında , Yansı Kültür Sanat Merkezi , Arguvan Vakfı , Pendik Tenis Kulübü Yaz Okulu , Ataşehir My Club Çocuk Kulübü gibi birçok farklı kurum ve kuruluşlarda perküsyon ve bateri dersleri vermiştir. Halen Maltepe Belediyesi ve Ataşehir Halk Eğitim Müdürlüğü’nde eğitmenliğe devam etmekteyim. 2007 yılından itibaren Beşik Akademi Organizasyon bünyesinde vurmalı çalgılar eğitmenliği ve yöneticilik yapmaktadır. 

Kaval ve Solfej Öğretmeni

Ege Üniversitesi D.T.M. Konservatuvarı 2008 mezunudur. Yüksek lisans eğitimini Haliç Üniversitesi'nde yapmıştır. TRT İzmir Radyosu Gençlik Korosu'nda 3 sene, bunun dışında birçok koroda çeşitli sürelerde korist ve solist olarak görev almıştır. Çeşitli kurum ve derneklerde kaval, solfej ve konservatuvara hazırlık dersleri vermiştir. 3 sene müzik öğretmenliği yapmıştır. Ayrıca lise dönemlerinden itibaren birçok konser ve festivalde solist olarak sahne almıştır. Beşik Akademi bünyesinde de kaval, solfej ve konservatuvara hazırlık dersleri vermektedir. 

Halk Oyunları Eğitmeni

İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Türk Halk Oyunları Bölümünden mezun olduktan sonra Haliç Üniversitesi Konservatuarı Türk Müziği Bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2008-2014 yılları arasında bir rehabilitasyon merkezinde kronik psikoz hastalarıyla müzik çalışmaları yapmıştır. Bu süre zarfında çeşitli okullarda ve özel Merkezlerde Dans, Enstruman ve Konservatuara hazırlık dersleri vermiştir. 2002 yılından beri Beşik Akademi'de Halk Dansları ve Enstruman (Bağlama, Gitar) Eğitmenliği yapmaktadır. 

Halk Oyunları Eğitmeni

Halk oyunlarına Ankara Üniversitesi'nde okurken başladı. 4 yıl Ankara Kültür Araştırma Derneği'nde oyunculuk yapmıştır. Daha sonra İTÜ. Türk Müziği Devlet Konservatuarı Halk Oyunları bölümüne girmiştir. İstanbul'da birçok dernekte eğitmenlik ve oyunculuk yapmıştır. 2002 yılından itibaren Beşik Akademi'de yönetici ve eğitmen olarak devam etmektedir. 
 

Bağlama Öğretmeni

1995-99 yıllarında ASM müzik evinde bağlama, solfej ve repertuar eğitimi aldı. 1999-2000 yıllarında Erdal Erzincan müzik kursunda şelpe ve bağlamada tavır dersleri aldı. Çeşitli müzik gruplarında bağlama ile sahne aldı. 2009 yılında Ataşehir Halk Eğitim merkezinde bağlama öğretmenliği yaptı. 2010-2014 yılları arasın da Ataşehir Belediyesi Kültür müdürlüğü bünyesinde Sanat Eğitimleri Koordinatörü olarak görev yaptı. Beşik Akademide yönetici ve bağlama eğitmeni olarak görevine devam etmektedir.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!