10 HAZİRAN BİR GURUR TABLOSU

eşik Akademi 2014-2015 sezonunu 10 Haziran Çarşamba günü Zübeyde Hanım Öğretmen Evi’nde düzenlediği  yılsonu gösterisi ile kapattı. Enstrüman kursiyerleri, Beşik Halk Oyunları Topluluğu, Beşik Project ve Beşik Rock grubunun sahne aldığı gece iki perde halinde gerçekleşti.

Birinci perde Bağlama, Gitar, Perküsyon, Piyano ve Keman öğrencilerinin dinletilerinden oluştu. Bütün sezon boyunca enstrüman kurslarında emek gösteren değerli öğrencilerimiz ve eğitmenleri bu sefer ailelerin karşısında konser vermenin heyecanını yaşadılar.

İkinci perdede ise Beşik Halk Oyunları Topluluğu ve Beşik Project’in birlikte hazırladığı bir halk oyunları gösterisi vardı. Yıldız grubunun Bitlis; yetişkin grubunun ise Bursa, Artvin, Hakkari ve Trabzon yöreleriyle sahne aldığı ve SİYAD Batı Ataşehir Sinop Kız ekibinin sahneye renk kattığı gecenin finalinde Beşik Rock grubu sahnedeydi.

10 Haziran gecesi bizi yalnız bırakmayan değerli dostlarımıza, ailelerimize, HAYFEM, PENHAD, IDEMM, HARFANA GSK ve CIOFF Türkiye’ye teşekkür ederiz.

Henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan sen ol!

Yorum yazın

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!